Vítejte na webu Eraptor

Ninebot by Segway One S2

Kód: 113
Novinka
Neohodnoceno
15 990 Kč
Na dotaz

Ninebot by Segway One S2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninebot by Segway One S2

Stylová a špičkově propracovaná jednokolka s nejmodernějšími technickými prvky z produkce firmy Segway. Samobalanční technologie Segwaye použitá u jednokolky Ninebot by Segway ONE S2 přináší zlatý standart ve vyváženosti jízdy, dynamice zrychlení a zpětné odezvě jezdci.

lifestyle_friends_park_1


Ninebot by Segway ONE S2 je vyroben z vysoko pevnostní slitiny hliníku krytý kvalitními plasty. Dosahuje odolnosti stupně IP54, tedy je připraven na libovolné rozmary počasí. Zvládne náročné městské terény a nepřekvapí jej ani výlet po nezpevněných cestách. Při dojezdu až 30 km je dokonalým strojem pro každodenní použití. Dvě vysokokapacitní baterie zajišťují dostatečnou kapacitu a systém BMS monitoruje pečlivě každý bateriový článek a řídí efektivní využití energie.

oneS2_friends_graffiti_5


Propojením s vaším chytrým telefonem můžete sledovat údaje o jízdě, měnit LED osvětlení, jízdní parametry a sledovat telemetrii. Samozřejmostí je online aktualizace firmwaru či možnost propojit se skrze sociální sítě s ostatními jezdci.

OneS2_general_20


Osobitý styl jednokolky Ninebot by Segway ONE S2 dotvoříte množstvím barevných světelných efektů a individuálním polepem. Ergonomický tvar a nízká hmotnost svádí mít jednokolku stále u sebe. Díky výklopnému polstrovanému madlu se velmi snadno se přenáší v ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické jednokolky
Hmotnost: 11,4
Max. rychlost: 24 km/h
Dojezd: 30 km
Nosnost: 120 kg
Výkon: 500 W
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.