Vítejte na webu Eraptor

NANROBOT D4 2000W + Doprava ZDARMA

Kód: 57
Novinka
11 hodnocení
Značka: Nanrobot
24 900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elektrická koloběžka NANROBOT

Model D4 2000W

Detailní informace

Detailní popis produktu

NanRobot D4 2000W

Nanrobot D4 2000W je výkonný a spolehlivý oř se dvěma koly, který vám nepomůže překonat řeky, ale za sedmero hor vás dostane hravě. Hlavní výhody této elektrické koloběžky spočívají v jejím dlouhém dojezdu a nadstandardním výkonu. Ideálně se tedy hodí pro použití nejenom do městské zástavby, ale můžete s ní vyrazit i do náročnějšího terénu, kde oceníte její skvělé odpružení.

Cesta do dálek

D4 se vyznačuje opravdu dlouhým dojezdem na jedno plné nabití baterie. S touto koloběžkou se můžete s klidem vydat na cestu dlouhou desítky kilometrů (maximálně cca 64 km za ideálních podmínek). Znamená to, že se nemusíte neustále strachovat o to, kdy vám koloběžka vypoví službu. Bez problémů můžete D4 použít jako dopravní prostředek například pro důkladné prozkoumání okolí na výletě do přírody. Kvalitní a šetrná lithiová baterie potřebuje pro plné nabití 10 až 12 hodin, bohatě se vám však odmění dlouhým časem jízdy bez stresu.

Nahoru a dolů

D4 si poradí i s převýšením díky vysokému výkonu motoru, který činí 2000 W. Kopce na vaší cestě hravě překonáte, alespoň pokud jejich stoupání nepřesahuje 30 stupňů. Menší nerovnosti na cestě nepředstavují pro D4 žádnou potíž, vzhledem jak k výkonu, tak výbornému odpružení. Obě kola D4 jsou nafukovací, a proto se velmi dobře přizpůsobují terénu a tlumí nárazy.

S větrem o závod

Pokud s D4 vyrazíte do míst, kde nemusíte neustále zpomalovat a brzdit, můžete si naplno užít radost z velmi rychlé jízdy. Maximální rychlost této koloběžky je 55 až 64 km/h, což už vám rozhodně zvládne pročechrat vlasy. Jestliže nehledáte pouze snadno přenosný dopravní prostředek, ale toužíte i po dávce vzrušení ze svižné jízdy, je D4 právě pro vás.

Svézt se může skoro každý

S nosností až 150 kg je D4 vhodná pro lidi všech věkových kategorií. Jedná se o bytelnou elektrickou koloběžku, kterou je navíc možné si nastavit tak, aby pro vás jízda byla maximálně pohodlná. Nastavitelná řídítka zajišťují, že se ani vyšší zájemci o jízdu na D4 nebudou muset nepříjemně ohýbat či jinak omezovat.

Bezpečnost na prvním místě

Rám koloběžky je vyroben z leteckého hliníku, takže s ní jen tak něco nehne. Díky světlům v předu i vzadu na vás bude během jízdy na koloběžce D4 dobře vidět nejenom přes den, ale také v noci. Přední a zadní kotoučové brzdy umožňují rychlé a efektivní zastavení za ztížených podmínek. S trochou opatrnosti a selského rozumu se na D4 můžete prohánět bez obav o svoje zdraví či bezpečnost ostatních.

Flexibilní a skladná

D4 dokážete hravě složit a převézt jinam. O něco vyšší váha znamená, že se nehodí pro dlouhodobé přenášení. Na průzkumné výlety je ale absolutně skvělá a poskytuje vám velkou volnost.

Shrnutí hlavních vlastností:

Nanrobot D4 má vysoký výkon (2000 W), velmi dlouhý dojezd na jedno nabití (až 64 km), bytelnou hliníkovou konstrukci a vysokou nosnost (150 kg). Hodí se pro ty, kteří hledají výkonný stroj pro každodenní používání ve městě i pro náročnější výpravy do terénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické koloběžky
Hmotnost: 27 kg
Max. rychlost: 60 km/h
Dojezd: 64 km
Nosnost: 150 kg
Materiál rámu: Letecký hliník
Průměr kol: 10 palců
Položka byla vyprodána…
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.