Vítejte na webu Eraptor

Ninebot by Segway Kickscooter ES1 + Výprodejové ceny!

Kód: 80
Novinka
4 hodnocení
8 990 Kč
Skladem

Ninebot by Segway Kickscooter ES1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninebot by Segway KickScooter ES 1

Špičková elektrokoloběžka renomované značky Segway - předního inovátora na trhu elektromobility, která se pyšní cenou za design Red Dot Award 2018.  S celkovou hmotností 11,3 kg je Ninebot by Segway KickScooter ES1 předurčen jako ideální společník pro cestování. Díky skvěle navrženému sklopnému systému lze jediným stiskem všechny elektrokoloběžky Ninebot by Segway bez problémů složit a snadno uložit do vašeho auta nebo převážet veřejnou dopravou.  

es1-product-detail-v2_01

Přední tlumič a odolné Air-less pneumatiky s velkým průměrem zajišťují vysokou úroveň pohodlí jezdce. Kombinace mechanické a elektronické brzdy s ABS zajišťuje bezpečí a krátkou brzdnou dráhu. Model ES1 dosahuje rychlostí až 20 km/h a je vybaven plně nastavitelným tempomatem a obrysovým i čelním LED osvětlením.

Ninebot by Segway KickScooter ES1 je možné vybavit volitelnou externí baterií, která zvyšuje dojezd na 45 km, rychlost na 25 km/h a kroutící moment, který rapidně posílí možnosti v kopcovitém terénu.

es1-product-detail-v2_04-3

Během vaší jízdy se přebytečná energie při jízdě z kopce či při brzdění rekuperuje zpět do baterií. Díky tomu je koloběžka maximálně efektivní. Inteligentní systém řízení baterie pozorně sleduje výkon baterie, prodlužuje dojezd, a navíc je produkt šetrný k přírodě.

Elektrokoloběžka Ninebot by Segway KickScooter ES1 umožňuje plnou konektivitu s chytrým telefonem Apple a Android. Umožňuje měnit jízdní režimy, nastavovat míru rekuperace při brždění, rychlosti u tempomatu a mnohem více. Můžete sledovat veškerá jízdní data i telemetrii v reálném čase. Samozřejmostí je automatický update firmwaru.

es1-product-detail-v2_03

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické koloběžky
Hmotnost: 11,3 kg
Max. rychlost: 20 km/h
Dojezd: 25 km
Nosnost: 100 kg
Průměr kol: 8 palců
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.