Vítejte na webu Eraptor

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Kód: 98
Novinka Tip
1 hodnocení
21 990 Kč
Skladem

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Nový Ninebot KickScooter MAX G30 vyvinutý společností Segway je stvořen pro pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti. S elektrokoloběžkou KickScooter max nebudete řešit nabíjení, je vybavena extrémně výkonnou baterií s dojezdem 65 km. Disponuje také vestavěnou rychlonabíječkou o nabíjecím výkonu 3A a k tomu má sekundární konektor, ke kterému můžete připojit externí nabíječku s výkonem až 5A. KickScooter MAX G30 nabízí ohromný dojezd, se kterým si vystačíte prakticky kdekoliv.

Kickscooter_MAX-G30_04

Kromě toho si díky bezdušové pneumatice o průměru 10 palců zajistíte příjemný komfort jízdy a díky vícevrstvému plášti s vrstvou speciálního ''želé'' naprosto minimalizujete nebezpečí defektu.

Kickscooter_MAX-G30_03

Mezi další vylepšení modelu Ninebot MAX G30 jednoznačně patří výrazné zvýšení výkonu díky zbrusunovému bezkontaktnímu elektromotoru, díky kterému si budete moci užít více svobody a pohodlí. Nyní zdoláte až 20° stoupání bez odrážení. Díky pokročilé rekuperaci navíc nedochází k plýtvání energií, ale k jejímu uchování a přenosu zpět do baterií pokaždé, když brzdíte či jedete z kopce. Tento ekologický systém využití energie je šetrný k životnímu prostředí a prodlužuje dojezd koloběžky. Inteligentní systém správy baterií zase pečlivě sleduje výkon článků a optimalizuje jejich využití.

Kickscooter_MAX-G30_09

Koloběžku si také můžete propojit s aplikací ve vašem telefonu a získat tím přehled o všech vašich jízdách, nebo si nastavit různé funkce, kterými tato koloběžka disponuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické koloběžky
Hmotnost: 18 kg
Max. rychlost: 25 km/h
Dojezd: 65 km
Nosnost: 100 kg
Průměr kol: 10 palců
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.