Vítejte na webu Eraptor

O nás

Proč Eraptor?

Naše vášeň spočívá v elektrických výrobcích, které poskytují jedinečný zážitek z jízdy. Elektromobilita je šetrným, rychlým a zábavným řešením přepravy z bodu A do bodu B. A navíc myslí na životní prostředí. Elektrické koloběžky a jiné elektromobilní dopravní prostředky jsou populární alternativou k méně zeleným způsobům osobní přepravy.

Jsme nároční, a proto na tomto e-shopu nabízíme speciálně vybrané a ověřené produkty, které splňují naše požadavky. Jako nadšenci do elektromobility vám chceme nabízet opravdu jen to nejlepší – od stylových koloběžek s elektrickým pohonem až po příslušenství.

Máme jasný cíl. Udělat kvalitní elektromobilní prostředky dostupné co nejvíce lidem, a proto vám vycházíme co nejvíce vstříc. Každý všední den jsme vám na naší zákaznické lince k dispozici ohledně všech dotazů týkajících se našich produktů. Doprava při nákupu je zdarma. To stejné platí i o výměně zboží, kterou je možné bezplatně provést do 30 dnů od nákupu.

Nabídka na Eraptor.cz potěší každého, kdo hledá kombinaci kvality a zábavy. Vybrané produkty jsou vyrobené z odolných materiálů, mají výborné jízdní vlastnosti a jsou testovány z hlediska bezpečnosti. Ať už hledáte způsob, jak si zpříjemnit cestu do školy či práce, chcete potěšit své blízké originálním dárkem, nebo toužíte snížit svoji uhlíkovou stopu, my vám pomůžeme.

Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.